MISKA DO SERWOWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Porcelana i złota miska do serwowania Seletti Kintsugi Zobacz większe

Porcelana i złota miska do serwowania Seletti Kintsugi

KOD: 250sdselettikintsugi

ID: 236002

Rok produkcji2018
ProjektantMarcantonio Raimondi Malerba
ProducentSeletti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Seletti Kintsugi

Porcelana i złota miska do serwowania

Dane techniczne

cm ø 11,5 wys.6
0,7 kg

Opis

Miska
Materiał: Porcelana, Złoto
Można myć w zmywarce

Sztuka japońska Kintsugi przybiera współczesne kształty. Delikatna porcelana jest gloryfikowana i wzbogacona złotymi fragmentami, tworząc kolekcję nakryć stołowych z uroczych i nieoczekiwanych kompozycji.

Tagi

Seletti, Marcantonio Raimondi Malerba, Kintsugi, Akcesoria stołowe, Miski do serwowania, Miski do serwowania, Porcelana Miski do serwowania, Materiały ceramiczne Miski do serwowania

Napisz opinię

Porcelana i złota miska do serwowania Seletti Kintsugi

Porcelana i złota miska do serwowania Seletti Kintsugi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek