MISKA DO SERWOWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowa miska do serwowania Rückl Maria Theresa Zobacz większe

Kryształowa miska do serwowania Rückl Maria Theresa

KOD: 250sdrücklmariatheresa

ID: 233145

Rok produkcji2017
ProducentRückl
CenaCena od 34.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rückl Maria Theresa

Kryształowa miska do serwowania

Dane techniczne

Wys. 53 mm, 115 mm

Opis

Maria Teresa to ręcznie cięta kryształowa miska na przekąski z kolekcji Maria Teresa.

Wymyślne peruki, brzęk kryształowych kieliszków, szelest nadmuchiwanych spódnic i dźwięczny śmiech dworzan. Delikatna władza cesarzowej, która stanowczo kieruje całą monarchią.

Tagi

Rückl, Maria Teresa, Akcesoria stołowe, Miski do serwowania, Miski do serwowania, Miski do serwowania w stylu współczesnym, Szklane miski do serwowania, Kryształowe miski do serwowania, Kryształ dmuchany Miski do serwowania, ręcznie robione, ruckl, szkło czeskie, szkło czeskie, kryształ, ręcznie cięte, dmuchane , miska, Maria Teresa

Napisz opinię

Kryształowa miska do serwowania Rückl Maria Theresa

Kryształowa miska do serwowania Rückl Maria Theresa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek