MISKA DO SERWOWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Miska posrebrzana Rino Greggio Argenterie Electro Brera Zobacz większe

Miska posrebrzana Rino Greggio Argenterie Electro Brera

KOD: 250sd91457-46/43/29/27/37

ID: 229872

ProjektantGio Tirotto
ProducentRino Greggio Argenterie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Miska posrebrzana

Dane techniczne

9145746 - 9145743 - Ø 12 - H 10 cm
9145729 - 9145727 - Ø 7,5 - H 7 cm
9145737 - Ø 10 - H 8 cm

Opis

Miska do serwowania Electro Brera
9145746
- Posrebrzana miska z niebieskim wykończeniem.
9145743 - Posrebrzana miska z polerowanym wykończeniem.
9145729 - Posrebrzana miska ze złotym wykończeniem.
9145727 - Posrebrzana miska.
9145737 - Posrebrzana miska.

Kolekcja Electro Brera narodziła się z zamiarem stworzenia nowego i współczesnego odczytania przedmiotów zastawy stołowej i akcesoriów wyposażenia zabytkowej firmy Greggio, doskonałości w obróbce srebra od 1948 roku. Firma powierzyła projekt projektantowi Gio Tirotto, który chciał nadać przedmiotom silną współczesną estetykę i wspaniały efekt dekoracyjny poprzez relację światła z metalową powierzchnią.

Pamięć i wyobraźnia są fundamentalne dla Gio Tirotto jako zasadniczej funkcji rzeczy, więc wewnątrz projektu duch industrialu spotyka się i jest uzupełniany przez fachowe ręczne wykończenie, będące wynikiem intensywnych badań szczegółów, które stają się delikatny i wyrafinowany rytuał w przetworzeniu. Electro Brera chce być rytmem, jak w muzyce elektronicznej, od której wzięła swoją nazwę, ale także elegancją z biegiem czasu, jak słynna dzielnica twórców Brera w Mediolanie. Seria rytmów, które mieszają się ze sobą, pozostając jednocześnie dobrze opisanymi na podstawie objętości i wykończeń powierzchni; w rzeczywistości te ostatnie kształtują dekorację jako dźwięk, poprzez powtórzenia i przerwy, tworząc krajobraz zawsze zróżnicowany i dynamiczny.

Electro Brera chce być rytmem, jak w muzyce elektronicznej, od której wzięła swoją nazwę, ale także elegancją z biegiem czasu jak słynna dzielnica twórcza Brera w Mediolanie. Seria rytmów, które mieszają się ze sobą, pozostając jednocześnie dobrze opisanymi na podstawie objętości i wykończeń powierzchni; w rzeczywistości te ostatnie kształtują dekorację jako dźwięk, poprzez powtórzenia i przerwy, tworząc krajobraz zawsze zróżnicowany i dynamiczny.
Rowki, przerwane gładką powierzchnią, dają możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji kompozycyjnych, które wzbogacają i upiększają stoły grą refleksów i kolorów.
Kolekcja Electro Brera projektu Gio Tirotto z Greggio składa się z wazonów, karafki, kieliszków, kieliszków do wina, tacy i małych pojemników, wszystkie w kolorze srebrnym z srebrzystymi, złotymi, niebieskimi i polerowanymi wykończeniami.

Tagi

RINO GRGGIO ARGENTERIE, Gio Tirotto, Electro Brera, Akcesoria do stołów, Miski do serwowania, Miska do serwowania, Metalowe miski do serwowania, Srebrne miski do serwowania

Napisz opinię

Miska posrebrzana Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Miska posrebrzana Rino Greggio Argenterie Electro Brera

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek