KUCHNIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ukryta kuchnia z półwyspem w gresie TM Italia Cucine T45 Zobacz większe

Ukryta kuchnia z półwyspem w gresie TM Italia Cucine T45

KOD: 250sdtmitaliacucinet45

ID: 240379

Rok produkcji2021
ProducentTM Italia Cucine

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

TM Italia Cucine T45

Ukryta kuchnia z półwyspem w gresie

Opis

Ukryta kuchnia liniowa z półwyspem w gresie. Elegancki, dyskretny, funkcjonalny. Doskonale komponuje się z salonem z mieszczańską i wyrafinowaną atmosferą, z którą łączy go chromatyczne rejestry i liniowość.
To nowy projekt TM Italia w Sankt Petersburgu zaprojektowany przez Biuro Projektowe NR: ukryta kuchnia liniowa z półwyspem, o powierzchni około 14 metrów kwadratowych, charakteryzująca się starannym wykonaniem i artykulacją z dodatkową dbałością o szczegóły.

Wielofunkcyjny półwysep
Półwysep ma za zadanie przyciągnąć uwagę i podkreślić każdy jego element.
Drzwi zewnętrzne i fronty półwyspu są w okleinie dębowej Rovere Tabacco z pionowym usłojeniem, co nadaje całej ścianie wielką elegancję.
Wielofunkcyjny półwysep, na którym znajduje się strefa gotowania, jest również proponowany jako miejsce biesiadne na śniadanie: elegancki blat jest z gresu @Arch Skin, materiału wybranego również na boczne panele półwyspu, które obejmują Podstawy modelu T45.

Dyskrecja i majestat kolumn
Duża wyposażona ściana, zaprojektowana na kolumnach modelowych D90, mieści urządzenia.
Część ukryta za wysuwanymi drzwiczkami kieszeni jest zamiast tego dedykowana do obszaru „woda” z blatem i oparciem w gresie @Arch Skin .
Podstawy i meblościanki, również wzorowane na modelu T45, pokryto specjalnym lakierem Bronzo Scuro kontrastującym z dębem Rovere Tabacco okleina drzwi zewnętrznych. Doskonała integracja architektury i mebli oraz dbałość o szczegóły tego projektu znalazła odzwierciedlenie również w wyborze boazerii korytarzowej, w której zastosowano to samo wykończenie jak w przypadku zewnętrznych drzwi kuchni, dąb Rovere Tabacco (/b ) okleina.

Dotyk światła
Indywidualizacja kuchni, oprócz chowanych drzwiczek kieszeniowych, skupiła się na części oświetleniowej. Idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, pomiędzy praktycznością a elegancją, aby oświetlić zarówno szuflady, meblościanki, jak i kolumny.

Tagi

TM Italia Cucine, T45, Meble kuchenne, Kuchnie, Kuchnia, Kuchnie w stylu współczesnym, Kuchnie z drewna, Porcelana Kuchnie, Materiały ceramiczne Kuchnie, Kuchnie liniowe, Kuchnie ze zintegrowanymi uchwytami, Kuchnie na zamówienie, Kuchnie z półwyspem

Napisz opinię

Ukryta kuchnia z półwyspem w gresie TM Italia Cucine T45

Ukryta kuchnia z półwyspem w gresie TM Italia Cucine T45

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek