KUCHNIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mini kuchnia Hideaway HPL Miniki MINIKI SLIMLINE Zobacz większe

Mini kuchnia Hideaway HPL Miniki MINIKI SLIMLINE

KOD: 250sdminikiminikislimline

ID: 214003

Rok produkcji2015
ProjektantTobias Schwarzer
ProducentMiniki

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Miniki MINIKI SLIMLINE

Mini kuchnia Hideaway HPL

Dane techniczne

Trwałe i elastyczne
miniki slimline wykonane jest z białego HPL (laminat wysokociśnieniowy) z czarnym rdzeniem. Zamknięta, pozbawiona porów powierzchnia jest wodoodporna i odporna na wysoką temperaturę, wstrząsy i zarysowania, co zapewnia łatwą konserwację i długą żywotność. Idealny materiał spełniający najwyższe wymagania.
W oparciu o dwa różne moduły podstawowe (sl 1 i sl 3), ze zlewem oraz z płytą indukcyjną lub bez, urządzenie Slimline można indywidualnie konfigurować i dostosowywać do wszelkich potrzeb. Po obu stronach można dodać dodatkową szafkę, moduł lodówki lub moduł piekarnika. Każdy moduł ma szerokość 60 cm (podwójny moduł sl 1: 120 cm). Aby zapewnić maksymalną elastyczność, zawiasy drzwiowe modułu sl 3 można ustawić z dowolnej strony.
Oznacza to, że nie ma ograniczeń co do możliwych kombinacji. Moduły można przymocować bezpośrednio do ściany jako podwyższony kredens lub umieścić na stylowej podstawie.
Długotrwały
Współczesny nomadyzm zastępuje społeczeństwo jednorazowe! Miniki slimline to gotowa na przyszłość odpowiedź na pilne problemy i wyzwania związane z uczynieniem społeczeństwa bardziej odpowiedzialnym za środowisko, pomimo jego coraz bardziej wędrownych członków.
Aby spełnić to twierdzenie, każdy slimline jest sumiennie produkowany w Niemczech i wyposażony w wysokiej jakości części . Minimalistyczny design tej kompaktowej kuchni przetrwa każdy przemijający trend. Modułowa i łatwa do łączenia, smukła linia jest łatwa do dostosowania do zmieniających się warunków życia lub pracy.

sl 1 - 120 x 60 x 60 cm | sl 3 - 60 x 60 x 60 cm

Opis

miniki slimline – eleganckie i trwałe
całość w kolorze białym z klasycznymi czarnymi krawędziami, slimline to purystyczna wersja miniki . Wykonana w całości z trwałego, pełnordzeniowego materiału HPL, kuchnia została zaprojektowana tak, aby służyła przez długi czas.

Uczciwy projekt miniki slimline wywodzi się całkowicie z jego funkcji. Konstrukcyjne połączenia i wyważone proporcje definiują formę. Połączenia pomiędzy elementami są widoczne na zewnątrz. Wykonany z materiału o grubości zaledwie 10 mm i z widocznymi czarnymi krawędziami, slimline ma elegancki, architektoniczny wygląd.

miniki slimline może stać się »niewidoczny« na żądanie. Jego zdolność do przekształcenia się w dyskretny kredens sprawia, że idealnie nadaje się do małych pomieszczeń mieszkalnych i biznesowych ze zintegrowaną kuchnią.

Informacje o zakupie.
Napięcie lodówki: 110V.
W krajach o innym napięciu klient musi zakupić konwerter do zasilania lodówki 110V.

Tagi

miniki, Tobias Schwarzer, Meble kuchenne, Mini kuchnie, Mini kuchnie, Mini kuchnie w stylu współczesnym, Wood Mini kuchnie, HPL Mini kuchnie, Engineered Wood Mini kuchnie, Hideaway Mini kuchnie, Mini kuchnia naścienna, Mini kuchnia HPL, pływające mini kuchnia, mała kuchnia, małe kuchnie, kuchnia modułowa, mini kuchnia modułowa, kuchnie modułowe, mini kuchnie modułowe, kuchnia zewnętrzna, mini kuchnia zewnętrzna, kuchnia wolnostojąca, mini kuchnia wolnostojąca, kuchnia kompaktowa, meble hotelowe, kuchnia kompaktowa nowoczesna styl, mini kuchnia w nowoczesnym stylu, kredens, kredens pływający

Napisz opinię

Mini kuchnia Hideaway HPL Miniki MINIKI SLIMLINE

Mini kuchnia Hideaway HPL Miniki MINIKI SLIMLINE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek