KOSZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kosz polimerowy Giorgetti KOI Zobacz większe

Kosz polimerowy Giorgetti KOI

KOD: 250sdGA280/GA281/GA282

ID: 193118

Rok produkcji2020
ProducentGiorgetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Giorgetti KOI

Kosz polimerowy

Dane techniczne

KOI GA280: Ø 77 XH 27 cm; w Ø 30 1/4 XH 10 3/4
KOI GA281: Ø 46 XH 42 cm; w 18 XH 16 2/4
KOI GA282: Ø 36 XH 20 cm; w Ø 14 1/4 XH 7 3/4

Opis

KOI to ręcznie tkany koszyk wykonany z wodoodpornego polimeru EVA.
Koi to wszechstronne akcesorium; praktyczność i dekoracyjne powołanie to cechy charakterystyczne tej kolekcji koszy. Proponowany w różnych rozmiarach, może pomieścić magazynki, przedmioty lub może służyć jako cache-pot dzięki konstrukcji wykonanej z wodoodpornego polimeru. Powierzchnia charakteryzuje się specjalnym, ręcznie robionym splotem, który opisuje zakrzywione linie inspirowane łuskami japońskiego karpia Koi. Kontrast pomiędzy kolorami piaskowej struktury gumy EVA, bieli, ciemnego brązu, ceglastej czerwieni, błękitu i szarości oraz polerowanych profili sprawia, że Koi jest wyrafinowanym i pełnym charakteru dodatkiem.
Dostępne w 3 rozmiarach.

Tagi

Giorgetti, Stojaki na czasopisma, Akcesoria do stołów jadalnych, Kosze, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Stojak na czasopisma, kosz, Stojaki na czasopisma w stylu współczesnym, Stojaki na czasopisma z tworzywa sztucznego, Stojaki na czasopisma polimerowe, Kosze w stylu współczesnym, Kosze plastikowe, Kosze polimerowe

Napisz opinię

Kosz polimerowy Giorgetti KOI

Kosz polimerowy Giorgetti KOI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek