KLATKA SCHODOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane mini schody Mobirolo MARINARA Zobacz większe

Drewniane mini schody Mobirolo MARINARA

KOD: 250sdmobirolomarinara

ID: 214875

ProducentMobirolo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Mobirolo MARINARA

Drewniane mini schody

Opis

Zaprojektowany, aby umożliwić dopasowanie otwartych schodów do małej studni, co wyraża wysokiej jakości projekt. Ciepłe odcienie listew drewnianych są wzmocnione balustradami z metalowymi balustradami i atrakcyjnymi detalami stylistycznymi, takimi jak naprzemienne stopnie Marinara.

Tagi

MOBIROLO, Schody, Minischody, Minischody, Minischody z drewna, Minischody z drewna bukowego, Minischody z drewna laminowanego

Napisz opinię

Drewniane mini schody Mobirolo MARINARA

Drewniane mini schody Mobirolo MARINARA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek