KLATKA SCHODOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowa mini klatka schodowa Fontanot ZEN Zobacz większe

Bukowa mini klatka schodowa Fontanot ZEN

KOD: 250sdfontanotzen

ID: 186163

Rok produkcji2014
ProducentFontanot

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fontanot ZEN

Bukowa mini klatka schodowa

Dane techniczne

Minimalna wysokość: 212 cm
Maksymalna wysokość: 351 cm
Wzrost: 19 cm do 23,5 cm

Opis

Zen to schody typu spaceaver zaprojektowane przez Fontanota w celu zaspokojenia współczesnych potrzeb życiowych. Elegancki kształt stopnic, minimalna zajmowana przez nie przestrzeń oraz przystępna cena sprawiają, że Zen by Fontanot jest idealnym produktem do każdego domu. Stopnie są wykonane z litego drewna bukowego, niezwykle wytrzymałego materiału, który sprawia, że schody Zen firmy Fontanot nadają się również do dużych obciążeń. Zen to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niewielkich, ale eleganckich schodów o nowoczesnym designie i wysokiej jakości.

Tagi

Fontanot, schody, mini schody, mini schody, mini schody z drewna, mini schody z litego drewna, mini schody z buku

Napisz opinię

Bukowa mini klatka schodowa Fontanot ZEN

Bukowa mini klatka schodowa Fontanot ZEN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek