KLATKA SCHODOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mini-schody Fontanot KYA Zobacz większe

Mini-schody Fontanot KYA

KOD: 250sdfontanotkya

ID: 186091

ProducentFontanot

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fontanot KYA

Mini-schody

Dane techniczne

Min. wys. 212 cm – Max. wys. 327 cm
Alzat/Wznosi się od 19 do 23,5
Szer: 58 cm

Opis

Kya to schody przeznaczone do najmniejszych pomieszczeń. Jest tworzony ze wsporników ze stali plastyfikowanej w kolorze czarnym (RAL 9017), białym (RAL 9010) lub szarym (RAL 9006), z czarnymi wykończeniami dla czarnych schodów i szarymi wykończeniami dla schodów szarych lub białych. Charakteryzujące się jasnymi (naturalnymi) lub ciemnymi stopniami z litego drewna bukowego, które są starannie ukształtowane i ułożone naprzemiennie, schody te zapewniają maksymalną dostępność przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni. Balustrada składa się z tralek ze stali lakierowanej oraz linek ze stali nierdzewnej biegnących równolegle do poręczy. Poręcz imitująca drewno jest wykonana z PVC z aluminiowym rdzeniem i jest dostępna w wersji jasnej lub ciemnej, dopasowanej do odcienia stopnic. Kya ma regulowaną wysokość od 228 do 282 cm. Kupując niektóre elementy uzupełniające, wysokość schodów może osiągnąć 329 cm.

Tagi

Fontanot, Arkè, Schody, Mini Schody, Mini Schody

Napisz opinię

Mini-schody Fontanot KYA

Mini-schody Fontanot KYA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek