KIELISZEK DO JAJEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kubek na jajko z żelem poliuretanowym Geelli Don Pasquale Zobacz większe

Kubek na jajko z żelem poliuretanowym Geelli Don Pasquale

KOD: 250sdgeellidonpasquale

ID: 190665

ProjektantHiroe Araki
ProducentGeelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Geelli Don Pasquale

Kubek na jajko z żelem poliuretanowym

Dane techniczne

mm 60 x 50

Opis

DON PASQUALE
projekt Hiroe Araki
WYMIARY Ø 5 x 5 cm.
MATERIAŁ żel półsztywny

Don Pasquale to produkt, który można wykorzystać na różne sposoby: wymyślono go jako miseczkę na jajko, ale pierścień może służyć jako serwetnik i górna część może służyć jako uchwyt na łyżkę.

Tagi

Geelli, Hiroe Araki, Don Pasquale, akcesoria stołowe, kubki na jajka, kieliszki na jajka, kubki na jajka z materiałów syntetycznych, poliuretanowe (PU) kubki na jajka, żel poliuretanowy kubki na jajka

Napisz opinię

Kubek na jajko z żelem poliuretanowym Geelli Don Pasquale

Kubek na jajko z żelem poliuretanowym Geelli Don Pasquale

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek