GRILLE I KUCHNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kuchnia z wyspą Rossana K-IN / K-OUT Zobacz większe

Kuchnia z wyspą Rossana K-IN / K-OUT

KOD: 250sdrossanak-in/k-out

ID: 230956

ProjektantMassimo Castagna
ProducentRossana

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rossana K-IN / K-OUT

Kuchnia z wyspą

Opis

Pomimo identycznego wyglądu K-IN i K-OUT, zaprojektowanego przez architekta Massimo Castagna, ich kryteria konstrukcyjne są w rzeczywistości zupełnie inne, odzwierciedlając ich zastosowanie wewnątrz lub na zewnątrz. Ten jednoczęściowy blok o surowym profilu jest dostępny wyłącznie jako wyspa, z kamienia lub drewna i jest dostępny w różnych konfiguracjach, rozmiarach i wykończeniach. Model jest uniesiony wysoko nad ziemią z wyraźnym zwisem nad konstrukcjami wsporczymi i cokołami, co daje minimalistyczny, niemal prymitywny wygląd. Duże przesuwne blaty, które zakrywają obszary robocze kuchni, mogą otwierać się w dowolnym kierunku, aby zmienić kształt i rozmiar monolitycznego bloku, z którego kuchnia wygląda tak, jakby była zamknięta. Te osłony zamieniają się w batoniki z efektownym zwisem dzięki specjalnym prowadnicom. Dzięki systemowi niskonapięciowemu można je zamknąć elektronicznie, aby ukryć wewnętrzną powierzchnię roboczą, zawierającą płyty kuchenne i okapy nablatowe w wersji wewnętrznej oraz grille w wersji zewnętrznej. Mimo identycznego wyglądu – tak bardzo, że płynnie się ze sobą łączą – obie kuchnie są zbudowane na zupełnie różne sposoby, aby odzwierciedlić różne parametry wymagane przez ich różne lokalizacje. Wersja wewnętrzna ma konstrukcję drewnianą, natomiast konstrukcja na zewnątrz jest aluminiowa. Projekt ma na celu zapewnienie najwyższej jakości nowoczesnej kuchni.

Tagi

Rossana, Massimo Castagna, meble kuchenne, kuchnie, kuchnie na zewnątrz, kuchnie na zewnątrz i grille, kuchnia, kuchnia na zewnątrz, kuchnie w stylu współczesnym, kuchnie z drewna, kuchnie z kamienia naturalnego, kuchnie z wyspą, kuchnie bez uchwytów, współczesne kuchnie na zewnątrz, drewno kuchnie na zewnątrz , Kamień naturalny Kuchnie na zewnątrz

Napisz opinię

Kuchnia z wyspą Rossana K-IN / K-OUT

Kuchnia z wyspą Rossana K-IN / K-OUT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek