GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme PAO Zobacz większe

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme PAO

KOD: 250sdrubinetterietreemmepao

ID: 232908

ProjektantGiancarlo Vegni
ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme PAO

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym

Opis

Seria PAO i PAO JOY, zaprojektowana przez Giancarlo Vegni, obejmuje wysokiej klasy baterie, w których poszukiwanie stylowych linii spotyka się z praktycznością i wydajnością. Oba modele różnią się kształtem. Jeden jest bardziej zaokrąglony i ma sterowanie joystickiem, podczas gdy drugi jest bardziej stylizowany na dźwignię. Prostota ich kształtu, młodzieńcza i dynamiczna w dotyku sprawia, że dzięki liniowym kształtom i zastosowanym materiałom modele PAO i PAO JOY pasują do każdego typu umywalki, od najnowocześniejszych po bardziej tradycyjne. Dźwignia w wersji PAO JOY umożliwia regulację przepływu i temperatury wody jednym palcem, potwierdzając jej praktyczność i skuteczność. Asortyment jest dostępny w różnych częściach do montażu zewnętrznego lub podtynkowego: wysoka bateria jednouchwytowa do umywalki; bidet podtynkowy; wanna, zewnętrzna; prysznic podtynkowy; wanna/prysznic, podtynkowa. Trzy różne wersje zestawów prysznicowych ze słuchawką i słuchawką prysznicową, drążkiem do montażu na ścianie i słuchawką prysznicową oraz podtynkową baterią wannową; zestaw prysznicowy zewnętrzny bez węża elastycznego, główka prysznicowa, drążek prysznicowy z ramieniem zapobiegającym osadzaniu się kamienia i słuchawką prysznicową.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Giancarlo Vegni, Pao, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Nowoczesny styl Głowice prysznicowe, Design Głowice prysznicowe, Głowice prysznicowe z ramieniem, Głowice prysznicowe montowane do ściany, Głowice prysznicowe z 1 strumieniem, Głowice prysznicowe z system przeciwwapienny, Deszczownice

Napisz opinię

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme PAO

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme PAO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek