FILIŻANKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Filiżanka do espresso ze spodkiem Seletti LUNAR Zobacz większe

Filiżanka do espresso ze spodkiem Seletti LUNAR

KOD: 250sdselettilunar

ID: 235953

ProducentSeletti
CenaCena od 70.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Seletti LUNAR

Filiżanka do espresso ze spodkiem

Dane techniczne

ø cm 14 godz. 7,3
0,2 kg

Opis

Komplet Kawowy
Materiał: Kamionka i Mosiądz

Wizjonerska i poetycka kolekcja inspirowana wszechświatem. Talerze z urzekającymi obrazami i sztućcami oraz akcesoriami z brązowymi wykończeniami, inspirowane misjami kosmicznymi i kosmicznymi.

Tagi

Seletti, Cosmic Diner, Akcesoria stołowe, Filiżanki, Filiżanki, Filiżanki metalowe, Filiżanki mosiężne, Filiżanki z kamionki porcelanowej, Materiały ceramiczne Filiżanki, Filiżanki do espresso, Filiżanki ze spodkiem

Napisz opinię

Filiżanka do espresso ze spodkiem Seletti LUNAR

Filiżanka do espresso ze spodkiem Seletti LUNAR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek