FARTUCH KUCHENNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bawełniany fartuch kuchenny Artek H55 Zobacz większe

Bawełniany fartuch kuchenny Artek H55

KOD: 250sdartekh55

ID: 160217

Rok produkcji2013
ProducentArtek
CenaCena od 42.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Artek H55

Bawełniany fartuch kuchenny

Dane techniczne

78 x 85 cm

Opis

Ten bawełniany fartuch z charakterystycznym wzorem H55 Elissa Aalto wprowadzi do Twojej kuchni klasyczny tekstylny wzór.

100% bawełna

W 1955 roku wzór tkaniny H55 architektki Elissy Aalto znalazł się we wnętrzu fińskiego wzorcowego mieszkania zaprojektowanego przez pracownię Alvara Aalto dla Wystawa Helsingborg w Szwecji. H55 z mozaikowym wzorem litery H jest dostępny w różnych kolorach i jakościach bawełny, zarówno na metry, jak i w postaci uroczych dodatków.

Tagi

Artek, H55, Tekstylia kuchenne, Fartuchy kuchenne, Tekstylia i dywaniki, Fartuch kuchenny, Współczesny styl Tekstylia kuchenne, Design Tekstylia kuchenne, Styl skandynawski Tekstylia kuchenne, Tkaniny Tekstylia kuchenne, Bawełna Tekstylia kuchenne, Fartuchy kuchenne w stylu współczesnym, Design Fartuchy kuchenne, Styl skandynawski Fartuchy kuchenne, Fartuchy kuchenne z tkaniny, Fartuchy kuchenne z bawełny

Napisz opinię

Bawełniany fartuch kuchenny Artek H55

Bawełniany fartuch kuchenny Artek H55

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek