DRZWI WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drewniane drzwi przesuwne Viva Porte VSE MINIMA Zobacz większe

Drewniane drzwi przesuwne Viva Porte VSE MINIMA

KOD: 250sdvivaportevseminima

ID: 244540

ProducentViva Porte

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Viva Porte VSE MINIMA

Drewniane drzwi przesuwne

Dane techniczne

* Szer: 70 - 80 - 90 cm (otwór w ścianie 60 - 70 - 80)
* Wys: 216 - 246 - 276 cm (otwór w ścianie 210 - 240 - 270)

na żądanie:
* Szer: min 95 cm - max 120 cm (otwór w ścianie 85 - 110)
* H: min 217 cm - max 300 cm (otwór w ścianie 211 - 294)

Opis

VSE Minima to drzwi z panelem wysuwanym na zewnątrz ściany, bez widocznej prowadnicy, zarówno przy otwartych, jak i zamkniętych drzwiach. Panel o grubości 58 mm znajduje się w centrum wizji, komponenty techniczne są ukryte, aby skupić się na estetyce i osobowości drzwi. Stanowi połączenie badań estetycznych i funkcjonalnych w celu zaspokojenia potrzeb architektów i projektantów, w celu uzyskania harmonijnego rezultatu, łatwej instalacji i jakości każdego pojedynczego elementu. Drzwi charakteryzują się systemem slow motion do otwierania i zamykania oraz brakiem prowadnic w podłodze. Efektem końcowym są drzwi, które umeblują, zgodnie z estetycznymi pragnieniami, każde pomieszczenie, w którym są widoczne.

Tagi

Viva Porte, drzwi, drzwi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne, drzwi, drzwi drewniane, drzwi, drzwi przesuwne, drzwi w stylu współczesnym, drzwi drewniane, drzwi o strukturze plastra miodu, drzwi z drewna konstrukcyjnego, drzwi drewniane w stylu współczesnym, drzwi drewniane z drewna, drzwi drewniane o strukturze plastra miodu , Drewno konstrukcyjne Drzwi drewniane Styl współczesny Drzwi wewnętrzne Drewno Drzwi wewnętrzne Plaster miodu Drzwi wewnętrzne Drewno warstwowe Drzwi wewnętrzne Styl Współczesny Drzwi przesuwne Drewno Drzwi przesuwne o strukturze plastra miodu Drzwi przesuwne o strukturze plastra miodu Drzwi przesuwne o strukturze plastra miodu Drzwi przesuwne Viva, VIVA, VivaPorte, Viva Porte , VSE, VSE Minima, Porte, Porte in legno, Porte per interni, Porte scorrevoli, Porta, Porta in legno, porta, Porta scorrevole, Porte stile moderno, Porte in tamburato, Porte in derivati del legno, Porte in legno stile moderno, Porte in legno in legno, Porte in legno in tamburato, Porte in legno in derivati del legno, Porte per interni stile moderno

Napisz opinię

Drewniane drzwi przesuwne Viva Porte VSE MINIMA

Drewniane drzwi przesuwne Viva Porte VSE MINIMA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek