DRZWI WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drzwi na zawiasach Scrigno Trésor Zobacz większe

Drzwi na zawiasach Scrigno Trésor

KOD: 250sdscrignotrésor

ID: 235665

ProducentScrigno

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scrigno Trésor

Drzwi na zawiasach

Opis

Zawiasowe lakierowane drzwi firmy Scrigno.

Trésor oznacza wejście do świata nieskończonych kolorów, z linią w pełni konfigurowalnych drzwi specjalnie zaprojektowanych, aby pasowały do wszystkich produktów z gamy Scrigno Gold.
Dwa modele linii Trésor to Pure, z gładkim panelem drzwiowym, oraz Linea, wzbogacony o dwa obrabiane maszynowo poziome rowki, a wykończenia obejmują matowy lakier oraz lakierowany i błyszczący jesion z otwartymi porami.
Dostępnych jest osiem standardowych kolorów RAL, ale na życzenie można wybrać dowolny inny kolor z całej palety RAL wraz z drzwiami o różnej wysokości do 2700 mm.

Dane techniczne
Drzwi wykonane są z płyt o strukturze plastra miodu z ramą jodłową łączoną (w wersji jesionowej z dodatkiem litego drewna) oraz z blachy wykończeniowej z MDF (w wersji jesionowej z dodatkiem forniru) ). Drzwi o grubości 46 mm, z profilami z trzech stron. Biorąc pod uwagę charakterystykę drzwi, przy zamówieniu należy podać kierunek otwierania.
Słupki do drzwi dostarczane są na zamówienie w grubościach od 90 do 415 mm.
Listwy brzegowe mają 70 mm po stronie zawiasów i 80 mm po drugiej stronie i są standardowo płaskie.
Zamki i zawiasy są dostarczane jako wyposażenie standardowe. Zawiasy Anuba mają matowe chromowane wykończenie. Ukryte zawiasy z 3-stopniową regulacją mogą być dostarczone na zamówienie.

Tagi

Scrigno, Trésor, Drzwi, Drzwi drewniane, Drzwi wewnętrzne, Drzwi na zawiasach, Drzwi, Drzwi drewniane, drzwi, Drzwi na zawiasach, Drzwi w stylu współczesnym, Drzwi drewniane, Drzwi w stylu współczesnym, Drzwi drewniane z drewna, Drzwi wewnętrzne w stylu współczesnym, Drzwi wewnętrzne z drewna, Drzwi wewnętrzne na zawiasach, drzwi na zawiasach w stylu współczesnym, drzwi na zawiasach z drewna

Napisz opinię

Drzwi na zawiasach Scrigno Trésor

Drzwi na zawiasach Scrigno Trésor

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek