DRZWI WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® HYDRA DOUBLE Zobacz większe

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® HYDRA DOUBLE

KOD: 250sdprotekmagicbox®hydradouble

ID: 226274

ProducentProtek

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Protek Magic Box® HYDRA DOUBLE

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych

Opis

MAGIC BOX HYDRA PODWÓJNE ŚCIANY LITY I GK
Magic Box® Hydra double to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce i zainstalować instalację wodno-kanalizacyjną po obu stronach ramy.
(na żądanie w obu ramkach).
Umożliwia przesuwanie dwóch szklanych lub drewnianych paneli drzwiowych.

Tagi

PROTEK®, Magic Box®, Drzwi, Ramy licznikowe do drzwi kieszeniowych, Drzwi, ramki licznikowe, Ramy licznikowe do drzwi kieszeniowych do podwójnych drzwi przesuwnych, Magic Box Controtelaio, Controtelaio Prese Elettriche, Controtelaio Passaggio Tubi, Domotica, Domotica Porte, Predisposizione Impianti, Skorrewoli

Napisz opinię

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® HYDRA DOUBLE

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® HYDRA DOUBLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek