DRZWI WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® ELEKTRO DOUBLE Zobacz większe

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® ELEKTRO DOUBLE

KOD: 250sdprotekmagicbox®elektrodouble

ID: 226272

ProducentProtek

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Protek Magic Box® ELEKTRO DOUBLE

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych

Opis

MAGIC BOX ELEKTRO DOUBLE DO ŚCIAN LITYCH I GK
Znajdź taką samą wygodę jak w przypadku modelu pojedynczego, ale z podwójnymi drzwiami: wybierz Magic Box® Elektro double!
Okablowanie elektryczne znajduje się po obu stronach jednej ramy i pozwala na umieszczenie źródeł światła na całej wysokości konstrukcji. (Na życzenie w obu ramach).
Umożliwia przesuwanie dwóch szklanych lub drewnianych paneli drzwiowych.

Tagi

PROTEK®, Magic Box®, Drzwi, Ramy licznikowe do drzwi kieszeniowych, Drzwi, ramki licznikowe, Ramy licznikowe do drzwi kieszeniowych do podwójnych drzwi przesuwnych, Magic Box Controtelaio, Controtelaio Prese Elettriche, Controtelaio Passaggio Tubi, Domotica, Domotica Porte, Predisposizione Impianti, Skorrewoli

Napisz opinię

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® ELEKTRO DOUBLE

Ościeżnica lady do podwójnych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® ELEKTRO DOUBLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek