DRZWI WEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Rama licznika do pojedynczych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® DOMOTIKA SINGLE Zobacz większe

Rama licznika do pojedynczych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® DOMOTIKA SINGLE

KOD: 250sdprotekmagicbox®domotikasingle

ID: 226271

ProducentProtek

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Protek Magic Box® DOMOTIKA SINGLE

Rama licznika do pojedynczych drzwi przesuwnych

Opis

MAGIC BOX DOMOTICA POJEDYNCZY DO ŚCIAN LITYCH I PŁYT GK
Podsumowuje wygodę zarówno Magic Box® Elektro jak i Hydra, posiadając zarówno instalację elektryczną jak i hydraulikę po obu stronach konstrukcji ramy.
Umożliwia przesuwanie szklanego lub drewnianego panelu drzwi.

Tagi

PROTEK®, Magic Box®, Drzwi, Ramy licznikowe do drzwi kieszonkowych, Drzwi, ramki licznikowe, Ramy licznikowe do drzwi kieszeniowych do pojedynczych drzwi przesuwnych, Magic Box Controtelaio, Controtelaio Prese Elettriche, Controtelaio Passaggio Tubi, Domotica, Domotica Porte, Predisposizione Impianti, Skorrewoli

Napisz opinię

Rama licznika do pojedynczych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® DOMOTIKA SINGLE

Rama licznika do pojedynczych drzwi przesuwnych Protek Magic Box® DOMOTIKA SINGLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek