DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re GOLD PLUS Zobacz większe

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re GOLD PLUS

KOD: 250sdtorterolo&regoldplus

ID: 240670

ProducentTorterolo & Re

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Torterolo & Re GOLD PLUS

Drzwi bezpieczeństwa

Opis

Dzięki korpusowi z podwójnej blachy stalowej, usztywnieniom ze stali manganowej w kształcie omegi, wielopunktowemu systemowi zamykania o wysokim poziomie bezpieczeństwa, integralnej podwójnej stalowej ramie i wielu innym cechom konstrukcyjnym wysokiej jakości, gama Gold Plus zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i spokój. Drzwi Gold Plus są dostępne w różnych rozmiarach - standardowych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb - z pełną gamą paneli Torterolo i Re, aby zapewnić kompleksową gamę produktów.

Tagi

TORTEROLO & RE, Drzwi wejściowe, Drzwi opancerzone, Drzwi wejściowe i drzwi garażowe, Drzwi wejściowe, Drzwi opancerzone, Drzwi wejściowe z drewna, Drzwi wejściowe z litego drewna, Drzwi bezpieczeństwa, Drzwi energooszczędne, Drzwi wejściowe akustyczne, Drzwi pancerne z drewna, Lite drewno Drzwi pancerne, drewniane drzwi wejściowe i bramy garażowe, drzwi wejściowe z litego drewna i bramy garażowe

Napisz opinię

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re GOLD PLUS

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re GOLD PLUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek