DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami Torterolo & Re ELEGANCE Zobacz większe

Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami Torterolo & Re ELEGANCE

KOD: 250sdtorterolo&reelegance

ID: 240668

ProducentTorterolo & Re

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Torterolo & Re ELEGANCE

Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami

Opis

Drzwi ELEGANCE firmy Torterolo & Re łączą nowoczesny design z efektem współpłaszczyznowym nadanym przez powłokę i zawiasy, a nawet doskonałe właściwości antywłamaniowe, izolacyjność termiczną i dźwiękoszczelną. Drzwi wyposażone są w niezwykle wytrzymałą podwójną blachę, wzmocnioną wewnętrzną oraz izolacją omega z podwójnymi ekranami i zapewniają bardzo wysokie parametry pod względem komfortu i bezpieczeństwa. Wyposażone w różne rodzaje zamków, drzwi są dostępne w wersji standardowej i niestandardowej, jednodrzwiowej i można je dostosować za pomocą kilku drewnianych paneli z gamy Torterolo & Re.

Tagi

TORTEROLO & RE, Drzwi wejściowe, Drzwi pancerne, Drzwi wejściowe i drzwi garażowe, Drzwi wejściowe, Drzwi pancerne, Drzwi wejściowe drewniane, Drzwi bezpieczeństwa, Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami, Drzwi pancerne drewniane, Drzwi wejściowe i drzwi garażowe z drewna

Napisz opinię

Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami Torterolo & Re ELEGANCE

Drzwi wejściowe z ukrytymi zawiasami Torterolo & Re ELEGANCE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek