DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re ACTIVA Zobacz większe

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re ACTIVA

KOD: 250sdtorterolo&reactiva

ID: 240665

ProducentTorterolo & Re

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Torterolo & Re ACTIVA

Drzwi bezpieczeństwa

Opis

Activa stanowi idealne rozwiązanie dla bezpiecznego zestawu drzwiowego z wyjściem awaryjnym, wykorzystującym mechanizm ewakuacyjny typu push bar. Z korpusem z podwójnej blachy stalowej, usztywniaczami ze stali manganowej w kształcie omegi, wielopunktowym systemem zamykania o wysokim poziomie bezpieczeństwa, integralną podwójną stalową ramą i szeregiem innych wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych, seria Gold Plus zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i spokój ducha . Drzwi Gold Plus są dostępne w różnych rozmiarach - standardowych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb - z pełną gamą paneli Torterolo & Re, aby zapewnić kompleksową gamę produktów. Drzwi Activa są produkowane przy użyciu konstrukcji z podwójnej blachy stalowej, która jest izolowana i wzmocniona pionowymi usztywniaczami ze stali manganowej omega, wielopunktowym zamkiem o wysokim poziomie bezpieczeństwa i wkładką bębenkową Euro. Dostępna w różnych rozmiarach, zarówno standardowych, jak i niestandardowych, pełna gama paneli Torterolo & Re jest dostępna, aby zapewnić kompleksową gamę produktów.

Tagi

TORTEROLO & RE, Drzwi wejściowe, Drzwi pancerne, Drzwi wejściowe i drzwi garażowe, Drzwi wejściowe, Drzwi pancerne, Drzwi wejściowe z drewna, Drzwi wejściowe z litego drewna, Drzwi bezpieczeństwa, Drzwi pancerne z drewna, Drzwi pancerne z litego drewna, Drzwi wejściowe z drewna i bramy garażowe, Drzwi wejściowe i garażowe z litego drewna

Napisz opinię

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re ACTIVA

Drzwi bezpieczeństwa Torterolo & Re ACTIVA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek