DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY UniTurn Zobacz większe

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY UniTurn

KOD: 250sdassaabloyassaabloyuniturn

ID: 161134

ProducentAssa Abloy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Assa Abloy ASSA ABLOY UniTurn

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe

Opis

Drzwi obrotowe o dużej przepustowości ASSA ABLOY UniTurn tworzą zachęcające i przestronne wejście dzięki zastosowaniu napędu obwodowego, który eliminuje konieczność stosowania nieporęcznego wału środkowego. Stwarza to większą powierzchnię przedziału drzwiowego, która z łatwością pomieści wózki sklepowe i bagażowe, wózki inwalidzkie i dużą liczbę użytkowników. ASSA ABLOY UniTurn zapewnia doskonałą separację środowiska wewnętrznego i zewnętrznego, zmniejszając straty ciepła i/lub chłodzenia. Posiada również dwie gabloty zamknięte w obrotowych skrzydłach drzwi, które można wykorzystać do promocji informacyjnych lub reklamowych.
ASSA ABLOY UniTurn jest przeznaczony do umieszczania bezpośrednio na wykończonej powierzchni podłogi bez konieczności stosowania specjalnych fundamentów. Opcjonalnie może być wyposażony w otwierane kluczem środkowe drzwi przesuwne, dzięki czemu może być używany jako w pełni zautomatyzowane wejście drzwiami przesuwnymi, zapewniając dodatkową wentylację i lepszy dostęp do budynku.

Zgodność z wymogami bezpieczeństwa
ASSA ABLOY UniTurn jest w pełni zgodny z normą bezpieczeństwa EN 16005.

Drzwi obrotowe są idealne, gdy priorytetem jest klimatyzacja. Dostępne w szerokiej gamie stylów przeszklenia, z aluminiowymi profilami ram o różnej wadze. Modele dwu-, trzy- i czteroskrzydłowe oferują projektantom niezrównany poziom elastyczności. Płynnie prowadź ruch pieszych, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo i wygodę przy minimalnym wysiłku użytkownika.

Tagi

ASSA ABLOY, Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe, Automatyczne drzwi wejściowe, Drzwi wejściowe i bramy garażowe, Automatyczne drzwi wejściowe

Opinie o produkcie

Oceń 

drzwi obrotowe

Generalnie bardzo drogie drzwi. Faktem jest to że są najładniejsze z obrotówek.

  Napisz swoją opinię!

  Opinie o sklepie

  Napisz opinię

  Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY UniTurn

  Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY UniTurn

  Lampy na zamówienie

  lampy na zamówienie


  Payments

  Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

  Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

  Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek