DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY RD150 Zobacz większe

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY RD150

KOD: 250sdassaabloyassaabloyrd150

ID: 161129

ProducentAssa Abloy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Assa Abloy ASSA ABLOY RD150

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe

Opis

Prędkość automatyczną kompaktowego ASSA ABLOY RD150 można zwiększyć ręcznie, do ustawionej prędkości maksymalnej, dzięki czemu piesi mogą przejść we własnym tempie. Dzięki trzem indywidualnie regulowanym ustawieniom prędkości: automatycznej wysokiej prędkości, indywidualnej kontroli prędkości i niskiej prędkości, drzwi te umożliwiają wszystkim użytkownikom spokojne i łatwe przejście.

Bezpieczny i pewny
ASSA ABLOY RD150 jest nie tylko łatwy w użyciu, ale ma również ulepszone funkcje bezpieczeństwa i ochrony. Indywidualna kontrola prędkości oznacza, że prędkość nigdy nie wzrośnie do niebezpiecznego poziomu – zapobiegając zbyt szybkiemu pchaniu lub utracie kontroli przy silnym wietrze. Bezpieczna funkcja Low Speed zmniejsza również potencjalne uderzenia od tyłu, jeśli w drzwiach znajduje się więcej niż jeden użytkownik naraz, a gumowe krawędzie zabezpieczające minimalizują ryzyko zablokowania palców lub innych przedmiotów podczas pracy. A dzięki klasie bezpieczeństwa RC3, ASSA ABLOY RD150 zapewnia dodatkowy spokój, że Twój budynek jest bezpieczny w nocy.

Funkcje i konfiguracje
Dostępna z 3 lub 4 skrzydłami drzwi i w różnych rozmiarach, ASSA ABLOY RD150 może być zaprogramowana do obsługi ręcznej lub tylko po uruchomieniu przez czujnik ruchu, pilot kontrola impulsowa lub kontrola dostępu. Konfiguracje typu „plug and play” oznaczają, że ustawienia drzwi można łatwo ustawić i dostosować za jednym naciśnięciem przycisku.
Aby uzyskać kompletne rozwiązania wejściowe, połącz system ASSA ABLOY RD150 z systemami drzwi skrzydłowych ASSA ABLOY.

Drzwi obrotowe są idealne, gdy priorytetem jest klimatyzacja. Dostępne w szerokiej gamie stylów przeszklenia, z aluminiowymi profilami ram o różnej wadze. Modele dwu-, trzy- i czteroskrzydłowe oferują projektantom niezrównany poziom elastyczności. Płynnie prowadź ruch pieszych, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo i wygodę przy minimalnym wysiłku użytkownika.

Tagi

ASSA ABLOY, Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe, Automatyczne drzwi wejściowe, Drzwi wejściowe i bramy garażowe, Automatyczne drzwi wejściowe

Napisz opinię

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY RD150

Obrotowe automatyczne drzwi wejściowe Assa Abloy ASSA ABLOY RD150

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek