DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200i OHC Zobacz większe

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200i OHC

KOD: 250sdassaabloyassaabloysw200iohc

ID: 161126

ProducentAssa Abloy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Assa Abloy ASSA ABLOY SW200i OHC

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach

Opis

ASSA ABLOY SW200 OHC to ukryty, górny elektromechaniczny napęd do drzwi przymykowych z ukrytym systemem ramion. Zapewnia estetyczne rozwiązanie, które jest atrakcyjne, a jednocześnie nieporównywalnie mocne.
SW200 OHC to idealny wybór do zastosowań o wysokich wymaganiach dotyczących delikatnej i płynnej pracy w połączeniu z wytrzymałością i dużym natężeniem ruchu. Kompensuje napór komina i obciążenie wiatrem, a mimo to można go łatwo otworzyć ręcznie. Dodatkowo oferuje łatwą w użyciu ręczną siłę pchania przy wyłączaniu.
Opcjonalna wbudowana bateria podtrzymująca i monitorująca zapewnia działanie nawet w przypadku przerwy w zasilaniu, a inteligentna funkcja blokowania zwiększa bezpieczeństwo.
ASSA ABLOY SW200 OHC nadaje się do zastosowań takich jak: wejścia niskoenergetyczne i do dużych obciążeń, wejścia wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi jedno- i dwuskrzydłowe oraz drogi ewakuacyjne z funkcją antypaniczną i ręcznym resetem.

Zgodność z wymogami bezpieczeństwa
ASSA ABLOY SW200 OHC jest zgodny z normami EN 16005, UL 325 i ANSI/BHMA A156.10, A156.19

Drzwi skrzydłowe zajmują minimalną przestrzeń przy zapewnieniu maksymalnej szerokości otwarcia. Napędy są idealne zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji, a ręczne otwieranie jest łatwe, jeśli jest to konieczne ze względu na wygodę lub bezpieczeństwo.

Tagi

ASSA ABLOY, Zawiasowe automatyczne drzwi wejściowe, Automatyczne drzwi wejściowe, Drzwi wejściowe i bramy garażowe, Automatyczne drzwi wejściowe

Napisz opinię

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200i OHC

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200i OHC

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek