DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200 I Zobacz większe

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200 I

KOD: 250sdassaabloyassaabloysw200i

ID: 161125

ProducentAssa Abloy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Assa Abloy ASSA ABLOY SW200 I

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach

Opis

System drzwi skrzydłowych ASSA ABLOY SW200 I został zaprojektowany z myślą o wejściach, w których ważna jest estetyka, najwyższe bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój. Bez widocznego ramienia i zintegrowanego napędu, ten system drzwi jest unikalny na rynku i doskonale pasuje do wejść w trudnych warunkach, takich jak szkoły i węzły komunikacyjne. Bez widocznego napędu ten system drzwi nie wymaga dodatkowego czyszczenia górnej części napędu i ramienia.
Jest zbudowana, aby wytrzymać nacisk komina i duże obciążenie wiatrem, a także jest wyposażona w opcjonalny akumulator podtrzymujący, dzięki czemu brama będzie działać w każdych warunkach pogodowych lub w przypadku braku zasilania.
Dostępne w konfiguracji pojedynczej i podwójnej oraz gotowe do łatwego prowadzenia kabli, ASSA ABLOY SW200 I można łatwo zintegrować z budynkiem.
Funkcje bezpieczeństwaSpełniając wszystkie przepisy UE, ASSA ABLOY SW200 I jest gotowy do użytku przez każdego pieszego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Zaokrąglona tylna krawędź zapewnia wbudowaną ochronę przed przytrzaśnięciem palców, a wraz z inteligentnymi funkcjami blokującymi zapewnia, że wejście jest bezpieczne i chronione przed wypadkami i niepożądanymi gośćmi. Połącz wejście z drzwiami obrotowymi z systemem ASSA ABLOY SW200 I, aby zapewnić bezpieczny i niezawodny dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych.

Zrównoważony rozwój
Wszystkie bramy automatyczne ASSA ABLOY stawiają na zrównoważony rozwój, zapewniając, że otwierają się i zamykają tylko wtedy, gdy ktoś musi przez nie przejść, zapewniając minimalne zużycie energii. ASSA ABLOY SW200 I ma również specjalnie zaprojektowane szczotki, aby zminimalizować niepotrzebną infiltrację powietrza, dzięki czemu jest jeszcze bardziej zrównoważony.

Zgodność z wymogami bezpieczeństwa
System drzwi skrzydłowych ASSA ABLOY SW200 I jest w pełni zgodny z normą bezpieczeństwa EN 16005.

Drzwi skrzydłowe zajmują minimalną ilość miejsca, zapewniając jednocześnie maksymalną szerokość otwarcia. Napędy są idealne zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji, a ręczne otwieranie jest łatwe, jeśli jest to konieczne ze względu na wygodę lub bezpieczeństwo.

Tagi

ASSA ABLOY, Zawiasowe automatyczne drzwi wejściowe, Automatyczne drzwi wejściowe, Drzwi wejściowe i bramy garażowe, Automatyczne drzwi wejściowe

Napisz opinię

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200 I

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW200 I

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek