DRZWI WEJŚCIOWE I BRAMY GARAŻOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW1000B Zobacz większe

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW1000B

KOD: 250sdassaabloyassaabloysw1000b

ID: 161124

ProducentAssa Abloy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Assa Abloy ASSA ABLOY SW1000B

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach

Opis

Drzwi skrzydłowe zajmują niewiele miejsca, zapewniając jednocześnie maksymalną szerokość otwarcia. Napędy są idealne zarówno do nowych instalacji, jak i do modernizacji, a ręczne otwieranie jest łatwe, jeśli jest to konieczne ze względu na wygodę lub bezpieczeństwo.

Tagi

ASSA ABLOY, Zawiasowe automatyczne drzwi wejściowe, Automatyczne drzwi wejściowe, Drzwi wejściowe i bramy garażowe, Automatyczne drzwi wejściowe

Napisz opinię

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW1000B

Automatyczne drzwi wejściowe na zawiasach Assa Abloy ASSA ABLOY SW1000B

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek