DOSTĘPNE PRYSZNICE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prysznic wnękowy z drzwiami składanymi Arblu Time Zobacz większe

Prysznic wnękowy z drzwiami składanymi Arblu Time

KOD: 250sdarblutime

ID: 158750

ProducentArblu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Arblu Time

Prysznic wnękowy z drzwiami składanymi

Dane techniczne

Wys 190 cm
Wys 0,95 + 0,95 cm

Opis

Dostępna kabina prysznicowa ze składanymi drzwiami.

Time to nowa, zajmująca niewiele miejsca kabina prysznicowa, zaprezentowana przez Arblu na Cersaie 2013, która dopasowuje się do każdego rodzaju przestrzeni.
Nowa kabina prysznicowa posiada system całkowitego otwierania, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, co umożliwia dostęp do brodzika z narożnika; w rzeczywistości drzwi, które składają się na siebie, otwierają się jednym gestem i gromadzą się w kierunku ściany. Czas doskonale sprawdza się również w przypadku rozwiązań otwartych ścian w takich lokalizacjach jak szatnie czy spa, ponieważ pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń zajmowaną przez prysznice. Prosty gest umożliwia zamknięcie pudełka, ustępując miejsca przytulnej i intymnej przestrzeni.
Time dostępny jest również w innej wersji, zaprojektowanej z myślą o problemach niepełnosprawności, która charakteryzuje się podziałem drzwi na dwie części, co pozwala na częściowe otwarcie części górnej lub dolnej. Propozycję uzupełnia szereg akcesoriów wyposażenia, takich jak uchwyty podporowe zlicowane z brodzikami podłogowymi, które w połączeniu z całkowicie otwieranymi skrzynkami umożliwiają łatwy dostęp do prysznica. Time to kabina prysznicowa z aluminiową ramą o wysokości 190 cm, dostępna w białym wykończeniu. Posiada zamknięcie magnetyczne i może mieć 2 lub 3 składane drzwi. Czas to całkowita elastyczność.

Tagi

ARBLU, Czas, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Prysznice dla osób niepełnosprawnych, Łazienka dla osób niepełnosprawnych, Prysznic dla osób niepełnosprawnych, Prysznic dla osób niepełnosprawnych, Prysznice dla osób niepełnosprawnych z drzwiami składanymi, Prysznice dla osób niepełnosprawnych, Prysznice prostokątne

Napisz opinię

Prysznic wnękowy z drzwiami składanymi Arblu Time

Prysznic wnękowy z drzwiami składanymi Arblu Time

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek