DESKA SEDESOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Uspa Europe USPA 6235 Zobacz większe

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Uspa Europe USPA 6235

KOD: 250sduspaeuropeuspa6235

ID: 241690

ProducentUspa Europe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Uspa Europe USPA 6235

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu

Opis

USPA 6235 to deska elektroniczna z funkcją bidetu, która dodaje odrobinę technologii Twojej tradycyjnej WC. Oprócz klasycznych funkcji higieny kobiecej i tylnej, dodano funkcję „Auto” i funkcję „Kids” odpowiednią dla dzieci. Podgrzewane siedzisko i funkcja suszenia pomagają zapewnić użytkownikowi poczucie komfortu. Wszystkimi funkcjami steruje panel boczny.
Dostępny w 2 kształtach (Standard i Comfort), można go dopasować do większości muszli klozetowych dostępnych na rynku.

Tagi

Uspa Europe, Deski sedesowe, Umywalki i armatura łazienkowa, Deska sedesowa, Deski sedesowe w stylu współczesnym, Deski sedesowe plastikowe, Deski sedesowe podgrzewane, Deski sedesowe elektroniczne, Deski sedesowe z miękkim zamknięciem, toaleta prysznicowa, bidet elektroniczny, uspa, uspa europe, toaleta japońska

Napisz opinię

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Uspa Europe USPA 6235

Elektroniczna deska sedesowa z funkcją bidetu Uspa Europe USPA 6235

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek