BIEŻNIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bieżnia Technogym Artis® RUN Zobacz większe

Bieżnia Technogym Artis® RUN

KOD: 250sdtechnogymartis®run

ID: 239536

ProducentTechnogym

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Technogym Artis® RUN

Bieżnia

Dane techniczne

2060 x 885 x 1605 mm (81” x 35” x 63”) | 215 kg (474 funty)

Opis

ARTIS® Run to najnowocześniejsza technologia bieżni, łącząca ergonomię biegania z UNITY™ 3.0, innowacyjnym interfejsem cyfrowym zapewniającym spersonalizowane doświadczenie treningowe i najnowocześniejszą łączność.

Tagi

Technogym, Artis, Bieżnie, Siłownia i fitness, bieżnia

Napisz opinię

Bieżnia Technogym Artis® RUN

Bieżnia Technogym Artis® RUN

Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek