BIELIZNA KĄPIELOWA I TEKSTYLIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bawełniany ręcznik kąpielowy Vivaraise Zoé Zobacz większe

Bawełniany ręcznik kąpielowy Vivaraise Zoé

KOD: 250sdvivaraisezoé

ID: 244561

ProducentVivaraise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vivaraise Zoé

Bawełniany ręcznik kąpielowy

Dane techniczne

100 x 180 cm

Opis

Prześcieradło kąpielowe Zoé firmy Vivaraise nada Twojej łazience odrobinę koloru. Duży wybór kolorów do łazienki, która Ci odpowiada. Oprócz dodawania stylu, ten prześcieradło kąpielowe będzie idealne do pielęgnacji Twojej skóry i szybkiego wycierania dzięki materiałowi wykonanemu w 100% z bawełny. Na całym ręczniku widoczne są żakardowe wzory arabeski. Gdy nie jest używany, ten ręcznik będzie idealnym elementem dekoracyjnym, który doda koloru Twojemu domowi.

Tagi

Vivaraise, Zoé, Bielizna kąpielowa i tekstylia, Akcesoria łazienkowe, Ręczniki kąpielowe, Ręcznik kąpielowy, Tkaniny Bielizna kąpielowa i tekstylia, Bawełniana bielizna kąpielowa i tekstylia, Tkaniny ręczniki kąpielowe, Bawełniane ręczniki kąpielowe

Napisz opinię

Bawełniany ręcznik kąpielowy Vivaraise Zoé

Bawełniany ręcznik kąpielowy Vivaraise Zoé

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek