BIELIZNA KĄPIELOWA I TEKSTYLIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bawełniany ręcznik kąpielowy Missonihome REX SET Zobacz większe

Bawełniany ręcznik kąpielowy Missonihome REX SET

KOD: 250sdmissonihomerexset

ID: 214196

ProducentMissonihome
CenaCena od 255.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Missonihome REX SET

Bawełniany ręcznik kąpielowy

Dane techniczne

telo ospite / ręcznik 40x70 cm
asciugamano / ręcznik 70x115 cm
telo bagno / prześcieradło 100x150 cm

Opis

Pięcioczęściowy komplet z gładkiego bawełnianego weluru frotte z motywem chevron z efektem 3D. Składa się z dwóch ręczników 40x70 cm, dwóch ręczników 70x115 cm i jednego prześcieradła 100x150 cm. 100% bawełna.

Tagi

MissoniHome, Pościel i tekstylia kąpielowe, Akcesoria łazienkowe, Ręczniki kąpielowe, Ręcznik kąpielowy, Tkaniny Pościel i tekstylia kąpielowe, Pościel i tekstylia bawełniane, Ręczniki kąpielowe tkaninowe, Ręczniki kąpielowe bawełniane

Napisz opinię

Bawełniany ręcznik kąpielowy Missonihome REX SET

Bawełniany ręcznik kąpielowy Missonihome REX SET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek