BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa mosiężna Rubinetterie Treemme Q30 Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa mosiężna Rubinetterie Treemme Q30

KOD: 250sdrubinetterietreemmeq30

ID: 232808

Rok produkcji2019
ProjektantMarco Pisati
ProjektantGianpiero Castagnoli
ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme Q30

Bateria umywalkowa nablatowa mosiężna

Opis

Q30 to nowa kolekcja baterii charakteryzujących się rygorystycznym geometrycznym wzornictwem o kwadratowych kształtach. Wytwarzana z mosiądzu seria Q30 jest kulminacją procesu projektowania, który z powodzeniem łączy badania techniczne i funkcjonalne Giampiero Castagnoli z wyrafinowanym, ponadczasowym designem Marco Pisati. Rezultatem jest kolekcja o kosmopolitycznym wyglądzie, którą można łatwo dopasować do różnych stylów łazienki. Model dostępny w wielu wykończeniach: chrom, nikiel szczotkowany, biały, czarny, czarny nikiel szczotkowany, różowe złoto i wiele innych.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Gianpiero Castagnoli, Marco Pisati, Q30, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, umywalkowe, nowoczesne baterie umywalkowe, metalowe baterie umywalkowe, mosiężne baterie umywalkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe 1-otworowe, baterie umywalkowe nablatowe, baterie umywalkowe jednouchwytowe

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa mosiężna Rubinetterie Treemme Q30

Bateria umywalkowa nablatowa mosiężna Rubinetterie Treemme Q30

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek