BASENY I WYPOSAŻENIE BASENOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prysznic zewnętrzny ze stali i drewna Tradewinds SHOW'R Zobacz większe

Prysznic zewnętrzny ze stali i drewna Tradewinds SHOW'R

KOD: 250sdtradewindsshow'r

ID: 240890

ProducentTradewinds

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tradewinds SHOW'R

Prysznic zewnętrzny ze stali i drewna

Opis

Show'r to mobilny prysznic zewnętrzny wykonany z ocynkowanych i malowanych proszkowo żelaznych rur oraz drewnianej podstawy Robinia o wymiarach 70 x 70 cm. Kółka są umieszczone z tyłu, aby umożliwić łatwe przesuwanie prysznica. Wszystkie złącza, kran i prysznic są mosiężne. Wystarczy podłączyć wąż ogrodowy do standardowego szybkozłącza u podstawy i prysznic ogrodowy jest gotowy. Show'r jest również łatwy do demontażu i może zostać przekształcony w kabinę prysznicową. Prysznic jest wadliwy, a buty i kalosze można łatwo wypłukać.

Tagi

HANDLOWE, Prysznice na zewnątrz, Baseny, wanny z hydromasażem i prysznice na zewnątrz, Prysznice na zewnątrz, Metal Prysznice na zewnątrz, Stal Prysznice na zewnątrz, Stal i drewno Prysznice na zewnątrz

Napisz opinię

Prysznic zewnętrzny ze stali i drewna Tradewinds SHOW'R

Prysznic zewnętrzny ze stali i drewna Tradewinds SHOW'R

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek