BASENY I WYPOSAŻENIE BASENOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prysznic zewnętrzny ze stali nierdzewnej Kos by Zucchetti SHOWER COLUMNS Zobacz większe

Prysznic zewnętrzny ze stali nierdzewnej Kos by Zucchetti SHOWER COLUMNS

KOD: 250sdZP8087.C3+R99797

ID: 205781

Rok produkcji2014
ProjektantLudovica + Roberto Palomba
ProducentKos by Zucchetti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kos by Zucchetti SHOWER COLUMNS

Prysznic zewnętrzny ze stali nierdzewnej

Dane techniczne

Ø 50 mm, wys. 2230 mm

Opis

SHOWER COLUMNS to zewnętrzny prysznic z kolekcji „Outdoor Collection” Kos by Zucchetti. Projekt: Ludovica+Roberto Palomba.

Tagi

Kos by Zucchetti, Ludovica + Roberto Palomba, Na zewnątrz, Prysznice na zewnątrz, Baseny, wanny z hydromasażem i prysznice na zewnątrz, Prysznice na zewnątrz, Design Prysznice na zewnątrz, Stal nierdzewna Prysznice na zewnątrz, Metal Prysznice na zewnątrz

Napisz opinię

Prysznic zewnętrzny ze stali nierdzewnej Kos by Zucchetti SHOWER COLUMNS

Prysznic zewnętrzny ze stali nierdzewnej Kos by Zucchetti SHOWER COLUMNS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek