ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


bulthaup b1 interior organization system Zobacz większe

bulthaup b1 interior organization system

KOD: 200sd169551

ID: 419278

Producentbulthaup

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
czasach szybkich zmian i złożoności rośnie pragnienie spójności i prostoty. Bulthaup b1 sprawia, że wszystko jest proste. Jego znakiem rozpoznawczym jest skupienie się na tym, co najważniejsze i skrupulatne zaprojektowanie szczegółów.
Trzy elementy łączą się, aby stworzyć kuchnię: wyspa, linia ścian i wysoki blok. Sercem życia domowego jest wyspa kuchenna, która jest centralnym punktem komunikacji w kuchni. Linię ścienną można dowolnie pozycjonować na ścianie dzięki jej samodzielnej formie. Wysoki blok modułowy oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania i miejsce na sprzęt AGD.
W przypadku bulthaup b1 skupienie się na tym, co najważniejsze, oznacza celowe użycie właściwych materiałów, takich jak alpejska biała matowa farba jako materiał frontowy, laminat i stal nierdzewna na blatach roboczych oraz lity jesion jako blat barowy.

System organizacji wnętrza bulthaup b1 wykonany jest z wysokiej jakości litego drewna brzozowego. Różne wkłady i możliwość łączenia ze wszystkimi szufladami i szufladami. Do wyboru masz wkłady na przyprawy, noże, sztućce i przybory kuchenne.

Napisz opinię

bulthaup b1 interior organization system

bulthaup b1 interior organization system

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek