ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Conceptual Cabin | Booth 4-persons open glass Zobacz większe

Conceptual Cabin | Booth 4-persons open glass

KOD: 200sd158938

ID: 408665

ProducentConceptual

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

REKOLEKCJE I DIALOG
Odnosząca sukcesy elastyczna przestrzeń do pracy wymaga przestrzeni do pracy i dialogu w osłoniętym środowisku. W tym celu opracowaliśmy gamę CABIN z wariantami otwartymi, zamkniętymi i zintegrowanymi ze ścianą.

Napisz opinię

Conceptual Cabin | Booth 4-persons open glass

Conceptual Cabin | Booth 4-persons open glass

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek