ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Durbanis Bru Pouf Zobacz większe

Durbanis Bru Pouf

KOD: 200sd149520

ID: 399247

ProducentDurbanis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja Bru charakteryzuje się podkreśleniem walorów drewna, drewnianymi wstęgami o grubości 45mm, wspartymi na 6mm stalowej blasze. Zestaw elementów o dużej wszechstronności w przestrzeniach zewnętrznych, który sprawdza się również indywidualnie, a dzięki szerokiej gamie wykończeń i kolorów integruje swój komfort w każdym terenie parkowym, promenadowym i miejskim.

Pufa zewnętrzna z drewna i malowanej blachy.
Wymiary: 62 x 60 x 42 cm
Waga: 40 kg
Montaż: Mocowanie za pomocą śrub.

Napisz opinię

Durbanis Bru Pouf

Durbanis Bru Pouf

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek