ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Durbanis Island S Zobacz większe

Durbanis Island S

KOD: 200sd149502

ID: 399229

ProducentDurbanis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Islands zmienia właściwości dwóch elementów mebli miejskich z rozmieszczeniem krajobrazu poprzez tomy, które łączą ludzi ze środowiskiem naturalnym. Jego wklęsła geometria, wykonana z UHPC, sprawia, że jest to produkt wolnostojący, który nie wymaga kotew. Posiada również gwintowany trzpień w górnym wierzchołku, co ułatwia jego obsługę podczas prac instalacyjnych.

Betonowy element uliczny UHPC, barwiony w masie z widocznymi suszami i impregnowany.

Napisz opinię

Durbanis Island S

Durbanis Island S

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek