ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Hushoffice HushMeet | Meeting Pod | Mustard Zobacz większe

Hushoffice HushMeet | Meeting Pod | Mustard

KOD: 200sd109969

ID: 359696

ProducentHushoffice

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kapsuły konferencyjne HushMeet zapewniają przytulne, inspirujące i prywatne przestrzenie robocze do organizowania spotkań zespołowych — zarówno online, jak i osobiście. Dzięki modułowej konfiguracji, zróżnicowanym pojemnościom (od 2 do 8 osób) i formom (zamkniętym lub otwartym) wzbogacają miejsca pracy i pozwalają na prowadzenie energicznych, efektywnych lub nieformalnych rozmów. Czysty, nowoczesny design oraz szeroka gama tkanin obiciowych i kolorów sprawia, że domki hushTwin pasują do większości wnętrz biurowych.

Konsola konferencyjna w biurze dla maksymalnie 4 osób. Doskonała, mobilna alternatywa dla małych sal konferencyjnych. HushMeet zapewnia tak bardzo potrzebną prywatność spotkań zdalnych i bezpośrednich, które odbywają się w miejscach pracy na planie otwartym.
Tapicerka i podwójnie przeszklone drzwi z folią akustyczną skutecznie pochłaniają dźwięk.
UDOGODNIENIA
HushMeet to niezależna przestrzeń do pracy zasilana prądem, zapewniająca komfortowe warunki spotkań.
WYMIARY
Zajmuje przestrzeń potrzebną dla dwóch osób standardowe stanowiska pracy.
CECHY PRODUKTU: drzwi z hartowanego, laminowanego szkła akustycznego z wysokiej jakości klamką, laminowane panele akustyczne z przodu iz tyłu, panele z tkaniny wyłożone akustycznie, oświetlenie sufitowe LED ze ściemniaczem, system oświetlenia i wentylacji uruchamiany czujnikiem obecności, moduł zasilający (zasilanie+USB+RJ45), dwie zabudowane ławki tapicerowane, zdejmowany panel przedni na podnośnik paletowy, nóżki poziomujące, 52 rodzaje i kolory tapicerki (w tym wełna z recyklingu), opcjonalnie dostępny z greenWall
PRODUKT ROZMIAR:
szer.: 2150 mm / 85 cali, wys.: 2300 mm / 91 cali, gł.: 1390 mm / 56 cali, waga: 685 kg / 1510 funtów

Napisz opinię

Hushoffice HushMeet | Meeting Pod | Mustard

Hushoffice HushMeet | Meeting Pod | Mustard

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek