ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mute Space L Meeting Zobacz większe

Mute Space L Meeting

KOD: 200sd64514

ID: 314241

ProducentMute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Charakterystyczna konstrukcja Space Pods pozwoli Ci na niezakłócony czas skupienia lub gorące spotkanie zespołu w zasłużonej prywatności. Cztery rozmiary pasujące do Twojego biura.

Ta mobilna, funkcjonalna sala konferencyjna łączy kunszt z akustyczną innowacją. Space L to idealna kryjówka dla biura. Miejsce do planowania, tworzenia i debaty.

Napisz opinię

Mute Space L Meeting

Mute Space L Meeting

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek