ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PortaPivot Portapivot 4245 | Single door Zobacz większe

PortaPivot Portapivot 4245 | Single door

KOD: 200sd48200

ID: 297927

ProducentPortaPivot

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
System drzwi obrotowych wykonany z aluminiowej ramy przestrzennej wyposażonej w niewidoczne zawiasy obrotowe Stealthpivot. Konstrukcja ramy przestrzennej może być wyposażona w różne wykończenia, takie jak MDF, szkło, Corian, Trespa, ceramika,….
Portapivot 4245 sprzedawany jest jako zestaw do samodzielnego montażu na wymiar, przeznaczony dla fachowców i rzemieślników zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Zestaw do samodzielnego montażu składa się z ramy aluminiowej 4245, zestawu stealthpivot oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów montażowych i instalacyjnych.

System drzwi obrotowych wykonany z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium dostępny w 3 wykończeniach dekoracyjnych: czarnym, srebrnym i brązowym. Konstrukcja ramy przestrzennej może być wyposażona w różne wykończenia, takie jak MDF, szkło, Corian, Trespa, ceramika,….
Portapivot 4245 sprzedawany jest jako zestaw do samodzielnego montażu na wymiar, przeznaczony dla fachowców i rzemieślników zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Zestaw do samodzielnego montażu składa się z aluminiowej ościeżnicy 4245, zestawu Stealthpivot oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów montażowych i instalacyjnych. we wszystkich kierunkach obrotu. Zawias obrotowy można skonfigurować do pracy w zakresie 180° lub 360°.
Zawias obrotowy jest montowany na gotowej podłodze i litej lub wzmocnionej powierzchni sufitu, bez żadnych wstępnie zainstalowanych mocowań. Minimalne zakotwienie (2 śruby +-4,5 cm głębokości) pozwala na łatwy montaż na każdym podłożu twardym. 500 mm
Maksymalna szerokość: 2250mm
Zestaw Portapivot 5730
Ramka aluminiowa na wymiar 42 x 45 mm
Zestaw zawiasów Stealthpivot
Akcesoria montażowe
Stealthpivot
Kompaktowe rozmiary
Modułowy punkt osi
Technologia samozamykania
-90° 0° +90° pozycjonowanie otwarte/przytrzymane
Konfigurowalny obrót: 180° lub 360°

Napisz opinię

PortaPivot Portapivot 4245 | Single door

PortaPivot Portapivot 4245 | Single door

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek