AKCESORIA NA BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podkładka na biurko z korka Anne Linde MAT CORK (BIG:LEDGE) Zobacz większe

Podkładka na biurko z korka Anne Linde MAT CORK (BIG:LEDGE)

KOD: 250sdannelindematcork(big:ledge)

ID: 157973

ProjektantAnne Linde
ProducentAnne Linde
CenaCena od 21.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Anne Linde MAT CORK (BIG:LEDGE)

Podkładka na biurko z korka

Dane techniczne

0,3 x 34,5 x 20,5 cm

Opis

Duża półka , choć sama w sobie piękna, mięknie w połączeniu z matą korkową. Nie tylko ją chroni i dodaje koloru do półki, ale wręcz zamienia ją w nową półkę.

Tagi

Anne Linde, Akcesoria na biurko, Podkładki na biurko, Akcesoria biurowe, Akcesoria na biurko, Podkładka na biurko, Akcesoria do biurek z drewna, Akcesoria do biurek z korka, Akcesoria do biurek z drewna konstrukcyjnego, Podkładki na biurko z drewna, Podkładki na biurko z korka, Podkładki na biurko z drewna konstrukcyjnego

Napisz opinię

Podkładka na biurko z korka Anne Linde MAT CORK (BIG:LEDGE)

Podkładka na biurko z korka Anne Linde MAT CORK (BIG:LEDGE)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek