SITS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SITS

Producent: Sits

SITS to marka designerskich mebli o szwedzkich korzeniach. Firma od ponad dwudziestu lat projektuje i produkuje sofy, fotele, narożniki, szezlongi, pufy i pufy.

Zbiór ponad 100 zestawów mebli tapicerowanych dobrze już rozpoznawalnych w całej Europie, prawie 1.000.000 szt. meble produkowane corocznie, nowoczesny park technologiczny o powierzchni 34.000 m2, ponad 1.500 pracowników.

To cechy marki SITS.

O SITS

Każdego dnia SITS pracuje nad krawiectwem swoje produkty, aby sprostać wszelkim potrzebom Klientów. Jednocześnie SITS kładzie duży nacisk na prostotę, praktyczność, wysoką jakość materiałów, bogatą gamę wzorów i szeroką gamę kolorystyczną. W rezultacie firma produkuje prawdziwe arcydzieła, a każdy przedmiot ma swój charakterystyczny styl i design. Firma stale się rozwija i dąży do perfekcji. Uznanie i sukces SITS na rynkach międzynarodowych zawdzięczamy zarówno wieloletnim rodzimym praktykom meblarskim, jak i stylowi skandynawskiemu.

Koncepcja SITS – wygodne życie

Wiodącą ideą stojącą za Marka SITS. Charakter naszej działalności jest również w pełni odzwierciedlony w naszym motto: „CO ROBI RÓŻNICĘ”, które dotyczy również wzornictwa naszych produktów. Meble SITS są odpowiedzią na aktualne trendy w aranżacji wnętrz – co ważniejsze: wyznaczają te trendy będąc o krok przed panującą modą w designie. W wyniku dwudziestoletniej ciężkiej pracy wypracowaliśmy silną i rozpoznawalną markę, która na co dzień doskonali się we wszystkich dziedzinach i obszarach. Firma zatrudnia nowych pracowników, inwestuje w utrzymywanie postępu i rozwoju parku technologicznego, stosuje praktyki przyjazne naturze, dynamicznie poszerza swoją ofertę produktową i grono Klientów w całej Europie.

Meble SITS dostępne są w ponad dwudziestu krajach Europy: u nas salony meblowe partnerów i sieci handlowe. Dodatkowo uczestniczymy w najważniejszych targach w naszej branży: „IMM Cologne” w Kolonii

„Maison & Objet” w Paryżu

„Interiors UK” w Birmingham

„Międzynarodowe Targi Mebli i Oświetlenia” w Sztokholmie

„MEBEL” w Moskwie. W przyszłym roku po raz pierwszy zaprezentujemy się w Mediolanie.

w skrócie SITS

Marka została założona w 1993 roku przez dwóch Szwedów: Erika i Majje Näsström. Początkowo firma zatrudniała tylko 35 pracowników, a hala produkcyjna miała zaledwie 5000m2 powierzchni. Tkaniny były krojone ręcznie, szycie zlecano na zewnątrz, wyprodukowano tylko kilka modeli stołów i sof. Dziś wielkość przedsiębiorstwa jest nieporównywalnie większa: każdego miesiąca nasz zakład produkcyjny opuszcza kilkaset ciężarówek i kilkadziesiąt wagonów załadowanych do granic możliwości naszymi meblami. Takiego wyniku nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie nasza doświadczona kadra i najnowocześniejsza technologia: precyzyjne maszyny do rozkroju tekstyliów firmy CUTER, roboty przemysłowe oraz jeden z największych w Europie innowacyjnych systemów transportu towarów – ETON. Obecnie SITS to nie tylko wiodący europejski producent mebli tapicerowanych, ale także wyznacznik standardów jakości i – co ze swoim niepowtarzalnym stylem – wyznacznik trendów.

SITS w liczbach

21 – kraje europejskie, w których dostępne są meble SITS

100 – zestawy mebli tapicerowanych

1500 – pracowników zatrudnionych w zakładzie SITS

1993 – założenie firmy przez Szwedów Erika i Majje Näsström

1.200 – Klienci B2B

34.000 – powierzchnia zakładu SITS

1.000.000 – szt. wyprodukowanych mebli rocznie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek