SCHÖNBUCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 432 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 432 elementów

SCHÖNBUCH

Producent: Schönbuch

Schönbuch to niemiecka marka produkująca meble i akcesoria do domu i biura. Początkowo specjalizowała się w projektowaniu mebli do przedpokoju, później rozszerzyła swoje zainteresowania na całą dziedzinę wyposażenia wnętrz oraz mebli kontraktowych i biurowych. Produkty Schönbuch charakteryzują się minimalistycznym designem, w którym aspekt funkcjonalny jest oczywisty, ale nie dominuje. Celem firmy jest wygoda i użyteczność osiągnięta dzięki wysokiej jakości materiałom i kreatywnemu wykorzystaniu kolorów, które pozwalają firmie proponować rozwiązania w dowolnym kontekście. Międzynarodowy profil marki podkreśla udział w jednych z najbardziej prestiżowych targów meblowych na świecie, takich jak Mediolan, Szanghaj czy Imm Kolonia. Struktura handlowa Schönbuch jest mocno zakorzeniona w Europie, ale firma opracowała również projekty dla znanych na całym świecie marek z systemem dystrybucji kapilarnej rozciągającym się na Azję, Australię, Stany Zjednoczone i Kanadę.

Ewolucja marki Schönbuch od mebli wejściowych do kompletnych mebliSchönbuch rozpoczęła się od projektów stref wejściowych i korytarzy w stylu, który od samego początku mocno koncentrował się na estetyce formalnej. Dążenie firmy do piękna łączy się ze specyficzną wrażliwością chromatyczną i funkcjonalną, aby tworzyć produkty o intensywnie osobistym charakterze, które są praktyczne i optymalizują wykorzystanie przestrzeni.

Sektor wieszaków to bez wątpienia ten, w którym marka oferuje najwięcej produkty, od haczyków – z produktami z litego drewna, np. Cut, z metalu, np. Flare lub Bangle, lub ze szkła, np. Bulb – po wieszaki naścienne lub wolnostojące. Pina to naścienny wieszak na ubrania ze stali malowanej proszkowo, którego kształt przypomina skakankę, podczas gdy Frisbi ma mosiężny pręt i szklaną półkę.

W ciągu zaledwie kilku lat Schönbuch zaczął oferować pełną gamę akcesoriów meblowych od meble od salonu do sypialni. Oprócz licznych konsol, ławek i stołów, akcesoria do przestrzeni życiowej firmy odpowiadają na potrzeby rynku w postaci regałów, szafek, meblościanek, komód i luster. Beam, zaprojektowana przez młodą niemiecką projektantkę Ilję Huber, to monolityczne rzeźbiarskie lustro podłogowe, które jest zarówno funkcjonalnym przedmiotem, jak i idealnym meblem.

Zakupy online SchönbuchJeśli chcesz kupić wysokiej jakości produkt do wyposażenia swojego przedpokoju, na Maximus Design znajdziesz ponad 120 artykułów i akcesoriów niemieckiej marki Schönbuch na sprzedaż. Wieszaki, półki, meblościanki, ławki i wiele innych pięknych i funkcjonalnych akcesoriów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek