SABIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

SABIC

Producent: Sabic

Dział Functional Forms firmy SABIC oferuje wysokiej jakości arkusze i folie termoplastyczne dla różnych gałęzi przemysłu, od budownictwa, elektroniki użytkowej, wnętrz samolotów i kolei po wyświetlacze.

poprzez zaawansowane wsparcie techniczne i usługi opracowywania aplikacji na całym świecie, aby spełnić globalne potrzeby naszych klientów w zakresie specyfikacji z lokalnymi dostawami.

W firmie SABIC jesteśmy oddani spełnianiu stale zmieniających się potrzeb naszych klientów dzięki naszemu wyjątkowemu portfolio folii i arkuszy LEXAN o wysokiej wydajności . Dzięki naszym usługom i portfolio produktów pomagamy naszym klientom obniżyć koszty systemu, tworzyć innowacyjne projekty o lepszej funkcjonalności i rozwijać aplikacje przyjazne dla środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek