RUBINETTERIE TREEMME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 187 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 187 elementów

RUBINETTERIE TREEMME

Producent: Rubinetterie Treemme

Założona w 1968 roku w Asciano w prowincji Siena firma Rubinetterie Treemme rozpoczęła swoją działalność jako Rubinetterie Toscane 3M. Oryginalna nazwa firmy zawierała inicjały nazwisk trzech wspólników założycieli (Renato Michelangoli, Armando Medina i Guido Mencarelli). Od samego początku ta trójka była w stanie zagwarantować firmie pozycję na rynku, nadzorując całą produkcję designerskich baterii i armatury, łącząc tradycję i innowacyjność. W 1980 roku firma wypuściła kolorową kolekcję Arcobaleno dzięki współpracy z Design Calonaci & Gazzei. W 1989 roku nazwa została zmieniona na Rubinetterie 3M i firma zaczęła odnosić międzynarodowy sukces. Stała i ciągła współpraca ze światowej sławy projektantami pozwoliła firmie na dalsze dążenie do nowoczesności przy użyciu wysokiej jakości materiałów i wykonania reprezentujących doświadczenie i tradycję Made in Italy. Do chwili obecnej około 80% produkcji firmy odbywa się we Włoszech.

Treemme Rubinetterie. Baterie łazienkowe i kuchenne oraz akcesoria łazienkowe Design linii 5 mm baterii wannowych ze szczotkowanej stali nierdzewnej wywodzi się z jej technologii. Grubość 5 mm jest stała dla wszystkich przepływów od rur do miksera i odpływu, tworząc niematerialną i eteryczną estetykę i funkcjonalność. Dla tych, którzy potrzebują mocniejszego i solidniejszego wyglądu, linia ze stali nierdzewnej 22 mm wykorzystuje tę samą zasadę, co 5 mm, ale ma średnicę 22 mm. Stały wymiar, wymyślony przez Ocostudio, nadaje niepowtarzalną estetykę projektowi baterii. Jeszcze bardziej klasyczna w formie, ale bardziej technologiczna w funkcji, linia 40mm może ozdobić ważną łazienkę niezwykłą nutą elegancji. Katalog Arredobagno prezentuje szeroki wybór akcesoriów do całej łazienki, od mydelniczek po uchwyty na ręczniki i papier toaletowy, które współgrają z proporcjami, rozmiarami i kształtami różnych linii. Rubinetterie Treemme produkuje również baterie kuchenne. Linia Kitchen_D ma dłuższe krany oraz bardziej funkcjonalną i regulowaną konstrukcję dla zwiększenia użyteczności.

Klasyczne i współczesne krany. Made in ItalyWśród produktów firmy są te, które doskonale łączą wszystkie aspekty nowoczesności, od technologii po zrównoważony rozwój ekologiczny. Linia Philo narodziła się z potrzeby zmniejszenia zużycia wody, proponując rozwiązanie technologiczne, które wykorzystuje słabsze strumienie rozłożone na większej powierzchni. Elegancki Nanotech jest wyjątkowo nowoczesny i innowacyjny. Kaskadowa wylewka z wylotem z przodu zmniejsza jego rozmiar do minimum. Architekt Marco Pisati zaprojektował i zaprojektował linię TimeOut o minimalnym okrągłym kształcie i zasadniczo płaskiej wylewce. Ten produkt jest absolutnie wyjątkowy na arenie międzynarodowej dzięki bardzo charakterystycznej dźwigni. Linia Archè wykorzystuje bardzo charakterystyczny materiał, etnite. Jest to całkowicie naturalny związek pozyskiwany z lawy wulkanicznej Etny, którego właściwości sprawiają, że jest antypoślizgowy, porowaty, antybakteryjny i odporny na wstrząsy z niepowtarzalnym dotykiem. Linia jest również dostępna z wkładkami Swaroski, zapewniającymi dużą siłę uderzenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek