RUBINETTERIE MARIANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 314 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 314 elementów

RUBINETTERIE MARIANI

Producent: Rubinetterie Mariani

Historia Rubinetterie Mariani zaczyna się na początku lat 60. na przedmieściach Mediolanu.

Założona przez braci Mariani w Gorli, wkrótce została przeniesiona do obecnych zakładów w Zingonii (prowincja Bergamo), gdzie urządzenia i pomieszczenia były bardziej odpowiednie dla szybko rozwijająca się produkcja.

Od początku istnienia Firma produkuje baterie z wielką pasją, stale podnosząc swoje umiejętności, budując stabilne relacje biznesowe i zadowalając miliony klientów we Włoszech i kilku krajach zagranicznych.

Katalog Rubinetterie Mariani oferuje szeroki asortyment stylów i produktów, od nowoczesnego wzornictwa po tradycyjne serie, od kranów po całe i innowacyjne rozwiązania wellness pod prysznic, hydroterapię i ustawienia koloroterapii.

Zastosowanie zaawansowanych technologii podczas całego cyklu produkcyjnego, staranny dobór najbardziej niezawodnych materiałów , częste kontrole i rygorystyczne testy zapewniają wysoki poziom jakości „Made in Italy” i długotrwałą wydajność produktu.

Wysoka jakość znajduje również swój „widoczny” wyraz w eleganckich i pełnych wdzięku liniach produktów, w równowadze wszystkich projektów i wyrafinowanych wykończeniach. Ekspozytor typowo włoskiego designu, który jest w stanie dotknąć nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Klient jest rzeczywiście centrum filozofii biznesowej Rubinetterie Mariani. To nie tylko kwestia produkcji baterii, prawdziwym celem jest dobre samopoczucie, które Klient zasługuje na odczuwanie podczas wyboru, zakupu i ogólnego użytkowania produktu Mariani.

Więc każdy szczegół jest starannie zaprojektowany, aby zapewnić całkowity komfort w regulacji wody, aby zapewnić pełną i precyzyjną kontrolę temperatury i przepływu wody za pomocą niewielkich ruchów ergonomicznie poprawnych, aby stworzyć unikalne i relaksujące ustawienia.

Więc każdy produkt jest realizowany, testowany i testowany ponownie, aby wytrzymać codzienne użytkowanie rok po roku, ponieważ bez niezawodności Dobre samopoczucie klienta byłoby tylko chwilowym uczuciem.

Ci, którzy wybierają produkt Rubinetterie Mariani, wybierają wysokiej jakości włoski produkt, z długą tradycją i wielką elegancją. Obiekt zaprojektowany, wyprodukowany i dystrybuowany przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, osoby przeszkolone w dostarczaniu wyjątkowych i długotrwałych emocji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek