OFFECCT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

OFFECCT

Producent: Offecct

Offecct to szwedzka firma założona w 1990 roku w Tibro przez Kurta Tingdala i Andersa Englunda. We współpracy z największymi projektantami i architektami na arenie międzynarodowej, w tym Claesson Koivisto Rune, Christophe Pillet i Jean-Marie Massaud, Offecct produkuje meble o zrównoważonym i funkcjonalnym designie, odpowiednie dla obszarów kontraktowych. Wszystkie produkty łączą autentyczność lokalnego rzemiosła z najnowszą technologią. Offecct ma 75 pracowników, zakład produkcyjny o powierzchni 20 000 m2 i roczny obrót w wysokości 160 milionów SEK. 50% sprzedaży Offecct to eksport do ponad 50 krajów, a salony znajdują się w Sztokholmie, Göteborgu, Malmoe i Tibro, Oslo, Kopenhadze, Londynie, Rotterdamie, Amsterdamie, Düsseldorfie, Monachium, Zurychu, Mediolanie, Warszawie, Nowym Jorku i Singapurze. Od maja 2017 r. Offecct jest częścią Flokk Group (Norwegia), międzynarodowej grupy specjalizującej się w projektowaniu i rozwoju mebli do pracy, mebli do siedzenia i tapicerki.

Meble domowe i na zamówienieProdukty Offecct stymulują kreatywność i łatwo dostosowują się do warunków mieszkaniowych i kontraktowych : od mebli tapicerowanych po stoły, kolekcje Offecct wyróżniają się wszechstronnością i prostotą. Wystarczy pomyśleć o wielokrotnie nagradzanym krześle Robo autorstwa Luca Nichetto lub sofie Gate, zdobywcy nagrody Red Dot Award - wyróżnienie.

Unikalnym i bardzo szczególnym dziełem jest fotel Babled, pierwotnie dzieło sztuki z marmuru francuskiego projektanta Emmanuel Babled, wzięty jako przykład i prototyp do stworzenia prawdziwego fotela. Na solidnej prostokątnej podstawie, która służy jako dodatkowe siedzisko lub stolik kawowy, nałożony jest obrotowy fotel, z którego percepcja otaczającej przestrzeni zmienia się w zależności od wykonywanego przez nas obrotu: jedyne dzieło sztuki, na którym można usiąść !

Offecct jest znany na całym świecie ze swojej ekologicznej produkcji: użyte materiały nadają się do recyklingu, a wszystkie innowacje wprowadzone w cyklu produkcyjnym nie szkodzą hałasowi i zanieczyszczeniu powietrza. W 2015 roku firma Offecct wprowadziła na rynek koncepcję OFFECCT LifeCircle®, mającą na celu przedłużenie cyklu życia produktów. Filozofia tej koncepcji opiera się na pragnieniu nadania meblom zrównoważonego cyklu życia, z pełną odpowiedzialnością za każdy etap produkcji, przed, w trakcie i po sprzedaży. Produkty są trwałe, a nawet używane mogą mieć drugie życie. Z tego powodu Offecct stworzył również rynek wtórny: produkty są odzyskiwane, czyszczone i wprowadzane z powrotem na rynek po oczywiście niższej cenie, w przypadku gdy nie nadają się do sprzedaży, są demontowane, a ich materiały i poszczególne komponenty są odzyskiwane . Zaangażowanie firmy Offecct w ochronę środowiska wyraża się również w linii powłok i paneli akustycznych, które są w stanie zredukować dokuczliwy hałas otoczenia.

Panele akustyczne i zielone meble Udowodniono, że dobra jakość powietrza i dźwięku faktycznie poprawia naszą kreatywność i samopoczucie. Z tego powodu Offecct wprowadził kolekcję Air&Sound z produktami wygłuszającymi i meblami z możliwością wstawienia roślin, aby przyczynić się do zdrowego środowiska, zarówno w miejscu pracy, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych.

Zanieczyszczenie hałasem niszczy atmosferę w pomieszczeniu, zmniejsza koncentrację , zwiększa poziom stresu i negatywnie wpływa na nasz stan. Ten problem narasta i jest najbardziej odczuwalny w dużych miejscach pracy, które przyjmują rozwiązania otwartej przestrzeni.

Od 2002 roku Offecct produkuje Soundwave®, gamę paneli dźwiękochłonnych, które łączą właściwości akustyczne z oryginalnym i atrakcyjnym wzornictwem: zaprojektowane przez Panele znanych międzynarodowych projektantów stają się dziełem sztuki umieszczanym na ścianie. Panele akustyczne Soundwave na początku swojego wprowadzenia na rynek były absolutną nowością w branży. Obecnie istnieje większe zrozumienie znaczenia dźwięku, a panele Offecct są nadal na rynku jako wiodące produkty akustyczne: pochłaniają, redukują i blokują uciążliwy dźwięk.

Oprócz nacisku na jakość dźwięku, Offecct bardzo zwraca uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy. Nowoczesne budynki są często tak dobrze izolowane, że powietrze nie jest w stanie prawidłowo cyrkulować, a w efekcie łatwo się męczymy i tracimy koncentrację. Prostym rozwiązaniem jest wprowadzenie roślin do pomieszczeń, ponieważ zwiększają one poziom tlenu i pochłaniają dwutlenek węgla i niezdrowe cząsteczki. Kolekcja O2Asis firmy Offecct została stworzona z myślą o ułatwieniu integracji roślin w naszym otoczeniu: nie tylko wazony, donice czy postumenty, ale prawdziwe meble, od puf po stoły, ze specyficznymi obudowami dla roślin, użyteczne, a nawet piękne!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek