LEOLUX LX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 97 - 120 z 167 elementów
Pokazuje 97 - 120 z 167 elementów

LEOLUX LX

Producent: Leolux Lx

Leolux LX to holenderski producent współczesnych mebli tapicerowanych. Niezależnie od tego, czy jest to środowisko mieszkalne, zawodowe czy publiczne, nasze produkty i koncepcje pomagają ludziom się zrelaksować, komunikować i wchodzić w interakcje. Aby zoptymalizować formę, funkcjonalność i trwałość, Leolux LX współpracuje z renomowanymi, utalentowanymi międzynarodowymi projektantami. Wspólnie opracowujemy rozwiązania do siedzenia, które są trwałe i mogą być produkowane zgodnie z każdym stylem i przeznaczeniem. Od wolnostojących sof i modułowych koncepcji siedzisk po fotele i stoły, rozwiązania siedzisk Leolux LX trafiają do projektów i rezydencji na całym świecie. Każdy produkt jest produkowany na zamówienie w Venlo w Holandii, przy użyciu najlepszej skóry i najlepszych tkanin. Zakłady produkcyjne są najnowocześniejsze, łącząc najnowocześniejszą technologię i wyjątkowy kunszt.

Dzięki ponad osiemdziesięcioletniemu doświadczeniu oraz zdolności do innowacji i wynalazków, Leolux LX ma na celu odegranie kluczowej roli w tworzeniu biesiadnych, klimatycznych i inspirujące miejsca spotkań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek